Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Modelářský kroužek 2019/20

Prázdniny

Ani letos o prázdninách nezaháleli, zahájili jsme přípravu na zářijovou výstavu.

Pokračovali jsme v dokončovacích pracech na nové klubovně, včetně změn a dokládaní certifikátů, které si přál stavební úřad pro dokončení kolaudace.

 

Září 2019

Příprava na výstavu přerušena ze zdravotních důvodů hlavního organizátora a přesunuta na prosinec 2019.

Úspěšné zvládnutní kolaudace.

 

Říjen 2019

Slavnostní zahájení provozu nové modelářské klubovny za účasti městských a krajských zastupitelů.

Příjali jsme nové dětské členy, které jsme rozdělili do 6 skupin.  Spuštěný nový programovací kroužek. Zahájili jsme stavby diorámat a modelů.

Zúčastnili jsme se na výstavy modulové železnice v Dobrovických muzeiích cukrovarnictví a uspořádali jsme zde malý modelářský workshop. Reportáž zde.

 

Listopad 2019

 9. listopadu jsme se zúčastnili soutěže Českotřebovský vehikl.

Začátníci pokračovali ve stavbě jednoduchého diorámatu. Pokročilejší stavěli složitější modely domků. V pátek plastikoví modeláři se učili stříkat modely. Vylepšovali jsme moduly pro modulovou železnici, opravy krajinek.

Programovací kroužek, dokreslil první modely pro 3D tisk, zkusili jsme vytisknou lehké bojové opevnění, zvířátka, lavičky, a další doplňky. Druhá část programovacího kroužku pokračovala úspěšně v programování ANDRUINA.

 

Prosinec 2019

Výuka tvorby skal a jejich patinování. Příprava na vánoční výstavu vlačků. 

O víkendu 14. - 15. prosince jsme uspořádali vánoční výstavu v České Skalici, kde jsme prezentovali nové modely a diorámata členů kroužku. Pro veřejnost jsme uspořádali modelářský workshop se zimním tématikou.

Začátníci dokončili stavbu jednoduchého diorámatu a dostali složitější stavebnice domku. Pokročilejší stavěli složitější modely domků. Páteční plastikoví modeláři dokončovali soutěžní modely na lednovou soutěž.

Programovací kroužek, kreslil výkresy pro CNC frézu, zkusili jsme vyrobit první rozhraní pro modelovou železnici a CU pražce. Druhá část programovacího kroužku pokračovala úspěšně v programování ANDRUINA, použitý byl LCD displej.

Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.