Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    ESK - modely   výroba modelů a kolejišť   laserové řezání a gravírování,výroba obtisků,výroba upomínkových předmětů 

 

Nabízíme výrobky od všech známých světových výrobců.

Jestli že jste zde nenašli Vámi požadovaný typ,
kontaktujte nás prosím na adrese
elektroesk@elektroesk.cz
a my Vám pošleme cenovou nabídku i s termínem dodání.

NOVINKY

arr3Výstava Česká Skalice - prosinec 2019 Modelářské centrum pořádá 12.ročník výstavy modelové železnice Výstava se koná 14. - 15.... arr3Výstava vláčků v muzeuVýstava vláčků a modelářské dílny pro veřejnost. 26. až 28. října 2019 v Dobrovických muzeí...

KONTAKTY

ESK- modely I.Karlíčková
Riegrova 338
552 03 Česká Skalice
tel: 603 254 067 / 732 988 297
fax:
napište nám
prodejni doba
pondělí - pátek 13 - 18 hodin

ANKETA

Jaké nové laserové stavebnice naší výroby by jste si přáli

roubenné domky roubenné domky 23% rodinné domky rodinné domky 23% drážní stavby drážní stavby 30% mosty mosty 24%

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Modelářské dílny pro děti i zkušené modeláře pořádá

logo Modelářské centrum

vice informací získáte

na webu nebo

na tel. 491 453 009

paní Ivana Karlíčková

 

Spolupracujeme

s modelářskými kluby

logo pečky

zahradní železnice zásmucka

logo_3b

zababov

jaromo


výstava železničních modelů » prosinec Červený Kostetec
Výstava prosinec 2012 Červený Kostelec

 

V sobotu 15. a v neděli 16. prosince se uskutečnila výstava Modulové železnice Podkrkonoší v Červeném Kostelci. Výstavu uspořádalo Modelářské centrum Česká Skalice za podpory Městského kulturního střediska v Červeném Kostelci.

foto1

 

Na výstavě byl představen projekt trati 3b Jaroměř – Trutnov, který se buduje jako modulová železnice. Byla zde představena vize stavby nádraží v Červeném Kostelci a představeny moduly, které členové klubu již stihli postavit.


Diváci z prostorových důvodů mohli vidět provoz pouze mezi stanicemi Černá nad Úpou a Mochovem, který pořadatelům zapůjčil kamarád Tomáš Tyll. "Touto cestou Tomášovi děkujeme za zapůjčení." Zpestřením provozu byl i ozvučený model „brejlovce“ 478.3 . Jezdily osobní i nákladní vlaky, včetně posunu a výměny lokomotiv ve vlakových soupravách.


Modelářské centrum Ivany Karlíčkové z České Skalice pro návštěvníky připravilo rukodělné dílny, kde si malí i velcí návštěvníci mohli postavit zimní krajinu s domkem a zasněženými stromky.


Na výstavě byly k vidění i domácí kolejiště velikosti TT a N, které postavili členové klubu. Všechna kolejiště byla po celou dobu doslova v obležení návštěvníky. Mnozí se ptali na modelářské postupy a fígle, které lze použít při stavbě nejen domácího kolejiště.

Velký obdiv sklidily papírové modely Jardy Dlohošky, který za ně sbírá medaile a různá ocenění na soutěžích.


Pro nejmenší návštěvníky pořadatelé připravili na hraní vláčkodráhu MAXIM a CHUGINGTON. Některé děti a proto ani z výstavy nechtěly odejít. Prodej vláčkodráh zajistil spřátelený obchod ESK – elektro a modely z České Skalice.


Dále si návštěvníci mohli na výstavě zakoupit modely vláčků a další modelářské potřeby, které zde nabízela českoskalická pobočka prodejny Happy Model Plzeň.

Výstavu navštívilo více než 600 platících návštěvníků, mnozí při odchodu z výstavy vyslovili přání, abychom příští rok výstavu uspořádali znovu.

Olda K.