Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

logo    ESK - modely   výroba modelů a kolejišť   laserové řezání a gravírování,výroba obtisků,výroba upomínkových předmětů 

 

Nabízíme výrobky od všech známých světových výrobců.

Jestli že jste zde nenašli Vámi požadovaný typ,
kontaktujte nás prosím na adrese
elektroesk@elektroesk.cz
a my Vám pošleme cenovou nabídku i s termínem dodání.

NOVINKY

arr3Výstava Česká Skalice - prosinec 2019 Modelářské centrum pořádá 12.ročník výstavy modelové železnice Výstava se koná 14. - 15.... arr3Výstava vláčků v muzeuVýstava vláčků a modelářské dílny pro veřejnost. 26. až 28. října 2019 v Dobrovických muzeí...

KONTAKTY

ESK- modely I.Karlíčková
Riegrova 338
552 03 Česká Skalice
tel: 603 254 067 / 732 988 297
fax:
napište nám
prodejni doba
pondělí - pátek 13 - 18 hodin

ANKETA

Jaké nové laserové stavebnice naší výroby by jste si přáli

roubenné domky roubenné domky 23% rodinné domky rodinné domky 23% drážní stavby drážní stavby 30% mosty mosty 24%

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Modelářské dílny pro děti i zkušené modeláře pořádá

logo Modelářské centrum

vice informací získáte

na webu nebo

na tel. 491 453 009

paní Ivana Karlíčková

 

Spolupracujeme

s modelářskými kluby

logo pečky

zahradní železnice zásmucka

logo_3b

zababov

jaromo

ZBOŽÍ V AKCI


výstava železničních modelů » velikonoční výstava
velikonoční výstava

Velikonoční víkend zpříjemnila výstava vláčků v klubovně zahrádkářů. Uspořádali ji Modulová železnice Podkrkonoší a Modelářské centrum Česká Skalice. Expozici vévodil funkční model nádraží v České Skalici  (v době dřevěné). Jedná se o věrnou zmenšeninu kolejiště v měřítku 1:120. I tak má víc než šest metrů.

skalice

Výstavu zpestřila také klasická modelová kolejiště velikosti TT. Raritou bylo rozestavěné kolejiště v netradičním měřítku HOe, tedy úzkorozchodné mašinky v měřítku 1:87.

fotky_H0e

Expozici doplnil prodej velikonočních výrobků. Návštěvníci si zde mohli zakoupit například pomlázky, kraslice a další velikonoční dekorace. Hlavně pro malé děti byly určeny nádherné ručně pletené čepičky s mašinkami, které připravila Dita Hlaváčková.

foto

foto

Děti si dále mohly dostatečně vyhrát s dřevěnými a plastovými vláčkodráhami. Bouhužel v sobotu odpoledne si děti již neměli s čím hrát, jelikož se nám z hracích stolků ztratilo 5 vláčků. Zatím se nám to na žádné výstavě nestalo. Ale co naděláme.

foto

foto

foto