Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Modelářské centrum
  3. Dětský modelářský kroužek
Modelářský kroužek

 

logo Modelářské centrum

dětský modelářský kroužek

 

Modelářský kroužek je určen pro mladé modeláře od 7 let  z České Skalice a okolí. Kromě výuky modelaření se s dětmi učastníme výstav a modelářskách soutěží.

Přihláška do kroužku.

Výukový program Modelářského centra

PŘIPRAVOVANÉ AKCE

Prázdninové modelářské dílny se konaly o prázdninách v roce 2010 a 2011. Zde si můžete prohlédnout fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2012 až 2013 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2013 až 2014 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2014 až 2015 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2015 až 2016 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2016 až 2017 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2017 až 2018 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2018 až 2019 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2019 až 2020 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

V modelářském kroužku jsme v školním roce 2020 až 2021 uskutečnili tyto činnosti o kterých si můžete přečíst zde a prohlédnot si i fotografie.

 

dětský modelářský kroužek podporují :

 

znak města Česká Skalice

město

ČESKÁ SKALICE

 logo HK
   

logo ESK modely Česká Skalice

Česká Skalice

 

logo Happy model

Plzeň, Česká Skalice

logo sdv model logo drevocentrum

Dobruška

logo primator

 
pjtp logo logo Farmet
logo Saar Gummi logo SPŠ Dobruška

 

 

Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.