Logo
 1. Úvod
 2. VLÁČKODRÁHY MAXIM
 3. MAXIM vláčkodráha

MAXIM vláčkodráha

Zobrazuji 1-5 z 5
  MAXIM 44083  vláčkodráha ovál - sada 23 kusů
  Běžná cena 425 Kč
  385 Kč
  385 Kč
  Skladem
   MAXIM 50019 vláčkodráha 100 kusů
   Běžná cena 2 659 Kč
   2 393 Kč
   2 393 Kč
   na objednávku do 14 dnů
    MAXIM 50133 vláčkodráha s mostem 40 kusů
    Běžná cena 649 Kč
    585 Kč
    585 Kč
    na objednávku do 14 dnů
     MAXIM 50138 vláčkodráha s mostem 57 kusů
     Běžná cena 890 Kč
     809 Kč
     809 Kč
     na objednávku do 14 dnů
      MAXIM 50641 vláčkodráha s jeřábem
      Běžná cena 669 Kč
      609 Kč
      609 Kč
      na objednávku do 14 dnů
      Produktů na stránku 183654

      Jak zařídit dětský pokoj pro kluky

      Zařizování dětského pokoje bývá pro každého rodiče pořádnou výzvou. Zájmy, vkus a potřeby našich ratolestí se totiž neustále mění. Pokud tedy nechceme každé dva tři roky pořizovat nové vybavení, musíme na to jít chytře - vybrat nábytek, který poroste s dítětem a vydrží tak co nejdéle.

      Místo pro spaní

      Nejdůležitějším prvkem každého pokoje je postel. Před koupí si pečlivě rozmyslete, jak bude ladit s dosavadním vybavením a také kolik zabere místa. Dětské pokoje se obvykle nechlubí žádnými kolosálními rozměry, potřebujete-li proto ušetřit trochu prostoru, vsaďte na postele s úložným prostorem, do kterých šikovně ukryjete vše potřebné. Pokud chcete, aby vašemu potomkovi postel vydržela až do dospělosti, pak volte střízlivé modely v neutrálním designu i barvách. Jestli ale počítáte s tím, že mu časem obstaráte novou, pak se klidně můžete nechat unést a vybrat některou z originálních variant. Který malý kluk by netoužil spát v závodním autě, hasičském voze nebo v pirátské lodi? Můžete si být jisti, že na kutě ho nebudete muset zahánět – půjde rád a to zcela dobrovolně.

      Bezpečnost na prvním místě

      Kromě vzhledu však nezapomeňte zohlednit především funkčnost a bezpečnost. Pokud je váš potomek malý, pak zvolte dětskou postel se zábranou. Až vyroste, můžete zábranu podle potřeby buď lehce demontovat, nebo ji na lůžku ponechat. U každého kusu nábytku se zaměřte především na kvalitu. Všímejte si, jak je zpracovaný, jestli je dostatečně stabilní, nemá ostré rohy, špatně dotažené šrouby nebo nezačištěné okraje, o které by se mohlo vaše dítko poranit. To platí také o úložných prostorách, které tady nemohou chybět – všechny věci, které váš potomek má, a že jich není zrovna málo, je potřeba někam uložit. Hodit se tak budou šatní skříně, skříňky, poličky, komody či úložné boxy.

      Prostor pro hraní

      S nábytkem to zde však nepřehánějte, aby zbylo ještě dost místa na hraní. Malí kluci rádi staví vláčkodráhy a ty potřebují spoustu prostoru. Nejen, že lokomotivy mají spoustu vagónků, ale někde se přece musí vejít také nádraží, depo nebo vlaková myčka. Jakmile se postaví všechny koleje, zábava může začít. S budováním jistě rádi pomohou i všichni hraví tatínkové a dědečci, kteří se tak s chutí vrátí do dětských let.

      Logo
      Ivana Karlíčková
      Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
      Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz