Logo
stavba modelu železniční stanice Česká Skalice - 2

a jak stavba pokračuje ?

Zatravnili jsme stráň, na straně k přivaděči, vyrobili jsme kamenný viadukt u pily. Na druhém konci byla položena silnice vedoucí na Náchod a železniční přejezd. Postupně šterkujeme koleje.

Potom jsme položili panely u čtvrté koleje a Luďa je napatinoval.

Po náročné měřičské činnosti, byly zhotoveny plány výhybkářských stanovišť, nádražní budovy, skladu a dalších budov, které se nyní překreslují na modely v měřítku 1:120.  Po zhotovení polotovarů postupně vznikají drážní stavby.

Máme připraveno 20 velkých listnatých stromů, které osadíme do prostoru mezi nádraží a sokolovnu, a další zeleň nás ještě čeká.

V průběhu srpna 2014 jsme začali se stavbou vyhybkářských hradel, které byly pokusem k postavení dalších drážních staveb. Vytvořli jsme asfaltovou plochu s nakládací rampou v prostoru bývalé pily. A začátkem záři byla zahájena stavba polotovaru nádražní budovy. Polotovar byl dokončen ve čtvrtek 18.záři :-) .... , a v pátek začala výstava u zahrádkářů.

... ... ...

V průběhu roku 2015 se stavba nádraží zpomalila, zdůvodu čekání na některé materiáli a zahájením stavby zastávky Petrovice. Na laseru byli zhotovony další polotovary domků, které byli na nádraží a byla kompletně předělaná staniční budova a vyrobena budova skladu.

zatravněný břeh k přivaděčistavba viaduktu u pilystavba viaduktu u pilydíl stanice s přejezdempoložené panelystavba rampy na pilestráň u sokolovnypolotovar hradlapolotovar hradla3D návrh modelu stanice3D návrh modelu stanicepolotovar nádražní budovyasfaltová plocha bývalé pily ( spedice Petráček )vlak na výjezdu směr Jaroměřbudova nádražískladištěskladištěnová budova stanicenová budova stanice
Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz