Logo
stavba traťových modulů 2013

Stavba prvních traťových modulů. Jako první jsme postavili moduly 30° s poloměrem oblouku R1600 a R900.

Se stavbou železniční stanice jsme pokračovali se stavbou traťových modulů, které jsou potřeba aby vznikla trať a dostatečně dlouhé traťové úseky mezi stanicemi.

Na zkoušku jsme se dohodli, že postavíme dva kusy modulů s úhlem 30° a poloměrem oblouku R1600. Na tyto moduly v pruběhu jara postavili Tadeáš a Olinka krajiny s lesem a chajdou. Tyto moduly byly v době dřevěné v březnu v Aldisu a v květnu ve Svatoňovicích již v době zelené.

V dubnu vzniklo několik 30° modulů s rádiusem R900, které si mezi sebou rozděli členové projektu stavby trati 3b. My jsme získali dva moduly, na kterých po odzkoušení na setkání v Malých Svatoňovicích začaly stavět krajinu Kaťa a Olinka.

A na jaře začal vznikat  ještě jeden 30° modul s poloměrem oblouku R1600, který začala stavět Bára, a vzniknul modul rybník pod skalami. Krajinu diváci mohli vidět poprvé na zářiové výstavě v České Skalici.

Po úspěšném otestování pěti traťových modulů, již teď připravujeme další moduly, na kterých budou stavět krajinky děti z modelářského kroužku.

stavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůzapojení elektroinstalacestavba krajiny a štěrkování kolejístavba krajiny a štěrkování kolejístavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulů
Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz