Logo
stavba traťových modulů 2014

Pokračování stavby 30° traťových modulů  R1600 a R900.

Po nakreslení a nařezání dílů dospělí modeláři spolu se zkušenějšími dětmi sestavili korpusy pro další moduly. Celkem jsme postavili 8 modulů pro děti z kroužku.

Položili jsme koleje, odzkoušeli sjízdnost modulů. Moduly jsme tradičně postavili v prostorách prodejny ESK elektro a modely, kde je k dispozici minimálně 6 metrů na délku. Zkušební vlak projel tratí v pořádku, moduly jsme mezi sebou několikrát prostřídali, abychom měli jistotu, že jsme odvedli dobrou práci.

Děti z modelářského kroužku poté koleje  zaštěrkovaly, a pak už byla zahájena tvorba krajiny.  Tyto moduly v době hliněné jsme  prezentovali na březnovém veletrhu Jarní inspirace  v královéhradeckém Aldisu.

Po Jarní inspiraci se děti pustily do tvoření krajiny na nových modulech, vyrostl strážní domek, louky, stromy a keře, propustek s potokem pod tratí......

Na každé další výstavě byl vidět velký pokrok v tvorbě krajiny na traťových modulech.

Nápad rozdělit nové obloukové i  rovné moduly mezi členy kroužku byl dobrým rozhodnutím, díky dětské fantazii vznikly jednoduché, ale zajímavé motivy krajiny.  Vše můžete vidět na našich výstavách.

stavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba traťových modulůnavlékání kolejových prutůstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny a štěrkování kolejístavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechvýroba dřevěného základu pro modulstavba traťových modulůstavba traťových modulůstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny a štěrkování kolejístavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulechstavba krajiny na traťových modulech
Logo
Ivana Karlíčková
Po.- St.: po telef.dohodě Čt. - Pá. 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz