Logo
stavba modulů 2016

I letos pokračujeme ve stavbě modulů, ale letošní prioritou je vylepšení a dokončení krajinek na již zhotovených modulech.

Začali jsme opravovat nejstarší traťové moduly, neboť přeprava na výstavy a soutěže se na nich postupně začala projevovat. Doplnění chybějících stromků, oprava travnatých porostů, výměna Cu pražců.

Začali jsme budovat krajinu na technické mosty, jedná se o skalní úžlabinu kterou projíždí trať. Vrámci výukového workshopu jsme učili odlévání skal a potom jsme je patinavali. Nakonec jsme začali vyrábět krajinu na technických mostech, výsledek můžete vidět na našich výstavách.

Bará a Olga vylepšovaly svůje moduly o stodolou od výrobce IGRA Model (Šikulové), s kterými se zúčastnili soutěže ve Znojme. Bára stodolu umístila na modul R1600 30° s motivem luk a pasoucích se ovcí, Olga zase na modulů R900 30° stodolů použila do výběhu s koňmi jako přístřešek a přes trať menší lesík se zvířátky.

pokládka kolejí "Na konci světa"stavba krajiny "Na konci světa"stavba krajiny "Na konci světa"stavba krajiny "Na konci světa"stavba krajiny "Na konci světa"nové moduly - stražní domek Klenýnové moduly - R900 30°výroba skalvýroba skal - patinacetechnický most - skalní úžlabítechnický most - příští týden druhou půlkutechnický most - skalní úžlabítechnický most - skalní úžlabítechnický most - skalní úžlabítechnický most - skalní úžlabímodul R900 30° - stodola s koňmiR1600 30° - stodola v lukách s ovcemi
Logo
Ivana Karlíčková
Po.- St.: po telef.dohodě Čt. - Pá. 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz