Logo
stavba traťových modulů s tunelem a mostem

Na veletrhu Jarní ínspirace jsme měli spoustu ohlasů, že se divákům provoz na modulech líbí, ale chybí tunel nebo most, aby moduly byly pestřejší. A tak nás návštěvníci výstavy inspirovali ke stavbě dalších dvou modulů, které jsme v dubnu dovezli na výstavu do Nového Města nad Metují.

Moduly jsou rovné a přivezli jsme je v době hliněné na první výstavu, na druhou výstavu v červnu již měl tunel trávu, most zústal v době hliněné. Na tunelu společně s Klárkou vyrábějí i další modeláři stromky, celkem jich na modul tunelu bylo vyrobeno 140 kusů. Pod stromy je vidět borůvčí i vřesoviště, středem modulu vede lesní cesta, z které se odděluje pěší stezka.

Nápadů jak by mohl vypadat modul s mostem jsme měli několik. Některé nápady jsou vidět i na fotkách, ale nakonec jsme je nerealizovali. Modul mostu se začal zelenat až na podzim, břeh potoka ovládla mokřina, vršky kolem mostů naopak suchá louka.

S moduly jsme se zúčastnili divácké soutěže v Dubenci u Velichovek.

stavba krajiny na traťových modulechstavba modulu s mostemstavba modulu s mostemstavba modulu s mostemstavba modulu s mostemstavba modulu s mostemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s mostemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelem a mostemstavba modulu s tunelem a mostemvýroba stromků na modul s tunelemvýroba stromků na modul s tunelemvýroba stromků na modul s tunelemvýroba stromků na modul s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s tunelemstavba modulu s mostemBrejlovec a Sergej na mostě
Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz