Logo
  1. Úvod
  2. výstava železničních modelů
  3. výstava březen 2012 Aldis

Jarní inspirace je relativně novou (o to více dynamickou) výstavou jarních trendů. Svěží jarní výstava láká. Nejen příroda, ale i lidé se "probouzejí", aby oživili jarní zahrádky, aby našli nové nápady a inspiraci pro zkrášlení svých domovů a v neposlední řadě i vitalitu pro sebe samé.

Na výstavě Jarní inspirace nesmí chybět modeláři, byli zde vidět RC modely a železníční modelářství, které bylo prezentované na Labském sále naší firmou.

Pro modeláře zde byla připravená modelářská dílna, které se zúčastnili mali i dospělí zájemci.

Novinkou zde byla prezentace Jaroměřského klubu JaroMo, který zde připravil ukázku modulového kolejiště. Na tomto kolejišti si zájemci mohli zkusit ovládání vlaku pomocí digitálního ovladače a simulaci skutečného provozu na železnici.

Další novinkou byla prezentace české autodráhy, kde si všichni mohli vyzkoušet svoje závodnické umění.

Tradicí se již stala prezentace historických vláčků Merkur. Kolejiště zde vystavovali manželé Slámovi z Hradce Králové.

K vidění kromě domácích kolejišť různých velikostí, byli i papírové modely hradů a zámků p. Dlohošky z Náchoda, a dále papírové modely aut p. Slámy z Hradce Králové.

K radosti nejmenších  zde byli hrací stolky s vláčkodráhami, kde si mohly děti pohrát, zatímco rodiče mohli  vybírat z nabídky sortimentu v prodejním koutku. Výběr byl široký, od kompletního sortimentu pro dětské vláčkodráhy, až po široký výběr pro modeláře: železniční, plastikové i RC modely.

I.K.

kolejiště TT s motoráčkemnávštěvníci výstavynávštěvníci výstavykolejiště TT  předváděcí digitální kolejiště ROCOpapírové modelydětský koutek s vláčkodráhamidětský koutek s vláčkodráhamidětský koutek s vláčkodráhamiautodráha byla velkým spestřením pro návštěvníkykolejiště TT, které si návštěvníci spouštěli samipředváděcí digitální kolejiště ROCOpředváděcí digitální kolejiště ROCOdílny pro všechny malé i velké zájemcedílny pro všechny malé i velké zájemcedílny pro všechny malé i velké zájemcedílny pro všechny malé i velké zájemcemodulové kolejiště Jaromomodulové kolejiště Jaromomodulové kolejiště Jaromomodulové kolejiště Jaromomodulové kolejiště Jaromomodulové kolejiště Jaromovláčky MERKURvláčky MERKURukázka zahradní železnice  vláčky MERKURdioramatadioramatapapírové modelypapírové modelykolejiště TTkolejiště TTdigitální zvuková lokomotiva H0kolejiště TT, které si návštěvníci spouštěli samiprodej modelářských potřeb a elektraprodej modelářských potřeb a elektra
Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz