Logo
  1. Úvod
  2. výstava železničních modelů
  3. výstava duben 2012 Ideon

Výstava železničních modelů ESK Česká Skalice a JaroMo v Ideonu Pardubice ve dnech 20.-22.4.2012

Výstavu v pardubickém Ideonu nám pomohl zorganizovat klub JaroMo , který přivezl modulové kolejiště. K vidění zde byla expozice železničních modelů, papírové modely a modelářské dílny.

V pátek 20.4. byla sice návštěvnost poněkud slabší, než jsme na podobných akcích zvyklí, ale sobota i neděle probíhaly již v obvyklém tempu.

Páteční nižší návštěvnost je možno přičíst také špatnému počasí, kdy se odpoledne přehnala i lehká jarní bouřka. V sobotu se však počasí umoudřilo, vysvitlo sluníčko a to „vytáhlo“ lidi z domovů na vycházku..

Návštěvníci výstavy zjistili , že se mohou přijít nejen pokochat pohledem na modelovou železnici, ale že si na našich veřejných akcích mohou i vyzkoušet za naší asistence jízdu s vláčkem, zazávodit si na klasické české autodráze Faro a vyzkoušet svoji zručnost v modelářských dílnách.

Této možnosti i tentokrát využilo mnoho dětí, ale i dospělých.

Stejně, jako i na jiných akcích, se naše prezentace modelů velice líbila, alespoň z reakcí návštěvníků to bylo patrné.  Mnozí se již těší, co nového přichystáme na další výstavu.

malý návštěvníci obdivovali kolejiště MERKURvláčky MERKURmodulové kolejiště Jaromoautodráha byla velkým spestřením pro návštěvníkydílny pro všechny malé i velké zájemcedílny pro všechny malé i velké zájemcedetail z kolejiště H0kolejiště H0detail z kolejiště H0detail z kolejiště Zdetail z kolejiště Zdetail z modulovky JaroModetail z modulovky JaroModetail z modulovky JaroModioramatadioramatadioramatakolejiště TTkolejiště H0kolejiště TTkolejiště TT s motoráčkempapírové modelyhořící dům
Logo
Ivana Karlíčková
Pondělí - Pátek 13 - 18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz